Verandragrupp
2017-10-06
490159
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VERANDAGRUPP, repsnöre, 1900-talets mitt, bestående av: 2 karmstolar, cafébord, höjd bord ca 72, diameter 52 cm
Bruksslitage, smärre bristningar