Peter Dahl färglitografi
2017-10-06
490117
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kyssen, signerad och daterad Peter Dahl -78, 1238/460, färglitografi, ca 36x27 cm