Elisabeth Tapper oljemålnig
2017-10-07
490066
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ELISABETH TAPPER (1875-1936): Trädgårdsmotiv, signerad E Tapper, olja på pannå, ca 69x47 cm