Lennart Jirlow färglitografi
2017-10-06
490023
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "I trädgården I", signerad L. Jirlow, färglitografi, H.C. ca 47x54 cm,