Svante Kede oljemålning
2017-10-04
489956
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANTE KEDE (1877-1955): "Fjäll i Lappland", signerad, olja på duk, ca 40x50 cm