Edvin Ollers oljemålning
2017-10-04
489952
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E.Ollers 1949, olja på duk, ca 46x60 cm