Oljemålning 1800-tal
2017-10-05
489922
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, signerade och daterad 1819?, olja på duk, ca 32x52 cm
Duklagningar