Hjalmar Falk akvarell
2017-10-05
489912
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HJALMAR FALK (1856-1938): "Bråviken", signerad och daterad Hjalmar Falk 1931, akvarell, bladmått ca 42x72 cm