Broscher 2 st 18 k guld
2017-10-07
489909
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROSCHER, 2 st, 18 k guld, dekor av syntetisk vit spinell resp. odlad halvpärla, en stämplad Gustaf Dahlgren & Co, 1900-talets mitt, höjd ca 16 samt 57 mm, totalvikt ca 8,7 g
Bruksslitage, bucklor