Skrivställ
2017-10-04
489868
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIVSTÄLL, 1800-talets andra hälft, dekordelar förgylld brons, dekor av hjortdjur, längd ca 29 cm
Träskiva med spricka/lagning