Kjell Leander Engström oljemålning
2017-10-04
489838
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): Fjällandskap , signerad Kjell, olja på duk, 26x34 cm