Skulptur trä 1900-tal
2017-10-04
489834
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, fabeldjur, Sydostasien, 1900-talets första hälft, trä, längd 29 cm, 9,5 cm
Skador, lagningar