Oljemålning
2017-10-04
489778
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal): Landskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 65x81 cm