Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARIN NILSON (1884-1973), skulptur, patinerad gips, kvinna, signerad Carin Nilson, höjd ca 30 cm
Proveniens: Carin Nilssons ateljé/kvarlåtenskap
Zustandsbeschreibung
489770
2017-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner