Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
CARIN NILSON (1884-1973), skulptur, gips, kvinna, signerad Carin Nilson, höjd ca 30 cm
Proveniens: Carin Nilssons ateljé/kvarlåtenskap
489769
2017-10-04