Bordslampa Örsjö
2017-10-04
489757
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÖRSJÖ, bordslampa, 1970-tal, engelsk stil, i förgylld metall med grön skärm, tre glödlampshållare, höjd ca 53, diameter 36 cm
Bruksslitage