Vaxstapelställ
2017-10-04
489739
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAXSTAPELSTÄLL, nysilver, 1800-tal, skaft av svarvat trä, längd 26 cm
Smärre slitage