Alfred Thörne oljemålning
2017-10-04
489733
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALFRED THÖRNE (1850-1916): fiskare i roddbåt signerad A Thörne 1891, olja på duk, ca 24x35 cm