Ram med drottningporträtt
2017-10-08
489694
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PORTRÄTT, föreställande Drottning Louise 1828-1871, RAM, 1800-tal, svärtat och förgyllt trä med kunglig krona i pastellage, ramens mått 35x24 cm
Ramskada