Ring 18 k vitguld med smaragd
2017-10-05
489665
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
RING, 18 k vitguld, smaragdslipad smaragd ca 0,50 ct, briljant ca 0,06 ct, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 2,9 g
Smaragd med smärre repor och nagg