Karl Axel Pehrson färglitografi
2017-10-04
489636
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Rött bryter in, signerad K. A. Persson -56, färglitografi, 197/260,
bildmått ca 34x55 cm
Smärre gulnad