Madeleine Pyk färglitografi
2017-10-04
489628
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), figurkomposition, signerad M Pyk, numrerad 47/300, färglitografi, ca 32 x 27 cm