Staffan Hallström oljemålning
2017-10-04
489620
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976), "Hägrande landskap, monogramsignerad a tergo, olja på duk, 53,5x65 cm