Golvarmatur 1980-tal
2017-10-03
489559
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVARMATUR, postmodern, 1980-tal, blålackerad metall samt nätformad reflektor, höjd ca 130 cm
Smärre slitage