Vägglampor 1960-tal
2017-10-03
489551
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1960-tal, förkromad metall samt teak, höjd ca 24 cm
Smärre slitage