Vägglampa VECA Italien
2017-10-03
489492
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VECA, Italien, vägglampa, 1960-tal, i lackerad metall samt glas, förkromade detaljer, etikettmärkt, ca 11x32x32 cm
Åldersrelaterat slitage