Pablo Picasso Maternité
2017-10-09
489473
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PABLO PICASSO, efter, "Maternité", litografi, signerad och daterad i trycket 29.4.63, tryckyta ca 50 x 39 cm