Bert-Håge Häverö litografi
2017-10-03
489472
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014) motiv från Stockholm. Skeppsbrokajen, signerad samt AE, färglitografi, ca 33,5 x 44,5 cm.