Monica Lorentzon oljemålning
2017-10-09
489463
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940), kvinna med bukett, signerad M Lorentzon, olja på papper fäst på pannå, 71x50 cm