Stanislaw Zoladz färglitografi
2017-10-10
489430
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Vettar i sjöbod, signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1993, 210/275, färglitografi, ca 51x39 cm