Vägglapor 1950-tal
2017-10-03
489395
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, lackerad metall samt mässing, 1950-tal, vridbar skärm, höjd ca 18 cm
Visst slitage