Fernandez Arman färglitografi
2017-10-03
489375
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med telefoner, signerad Arman, färglitografi, 17/300, ca 63x47 cm