Bvlgari ring 18 k guld
2017-10-17
489370
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BVLGARI, ring, 18 k guld, cabochonslipad stjärnsafir med svag asterism, 1970-tal, ringstorlek ca 15 mm, vikt ca 12,1 g, originaletui
"Ingår i Jewellery & Important Watches"
Safir med hack och repor.