Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHAN THEODOR SPÅNGBERG (1831-1904), Mor och son, signerad J T Spångberg, olja på duk, ca 45x36 cm
En rispa, krackeleringar
489350
2017-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här