Bordslampor Italien 1 par
2017-10-03
489346
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, klassicerande stil, alabaster, textilskärmar, Italien, 1900-talets andra hälft, höjd ca 46, med skärm ca 68 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade