Dekorelement
2017-10-03
489345
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DEKORELEMENT, 4 dlr, 1900-tal, delvis förgylldt trä, längd ca 23-94 cm
Proveniens: Fållans Gård, Trångsund
Slitage, skador