Skulptur Buddha
2017-10-03
489304
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKULPTUR, förgylld metall, Burma, 1900-tal, i form av buddhahuvud, monterad på träpostament, total höjd ca 46 cm
Slitage