Champagnekylare ca 1900
2017-10-03
489250
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, tenn och mässing, Frankrike ca 1900, märkt "G.CHAUVERT FRERES REIMS CHAMPAGNE", höjd 20 cm
Skador, bucklor