Olle Nordberg oljemålning
2017-10-03
489249
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Kvinnoporträtt-3:e november, signerad och daterad Olle Nordberg -43, olja på duk, ca 64x53 cm