Lennart Nilsson fotografi ur "Människans inre"

Lennart Nilsson fotografi ur
Lennart Nilsson fotografi ur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART NILSSON (född 1922), makrofager, ur "Människans inre", signerad och numrerad Lennart Nilsson 21/75, färgfotografi, svepelektronmikroskopisk bild, bildyta ca 57x46,5 cm

489196

2017-10-09