Stanislaw Wysocki
2017-10-02
489054
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Kvinnofigur, signerad och daterad Stan Wys 2017, 1/8, patinerad patinerad brons, höjd inkl sockelca 43 cm