Ulrica Hydman Vallien
2017-10-02
489049
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Komposition med ansiek, signerad Ulrica HV, olja på duk, ca 40x40 cm