Karel Appel litografi
2017-10-02
489046
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAREL APPEL (Holland, 1921-2006): Komposition, färglitografi, signerad Appel, numrerad 25/95, bildyta ca 45x30 cm