Ulf Gripenholm
2017-10-02
489036
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Landskap, signerad och daterad Ulf Gripenholm, 1985, färglitografi, 123/130, bladmått ca 47x53 cm