Gustaf Magnusson oljemålning
2017-10-01
489005
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAF MAGNUSSON (1890-1957): Stockholmsmotiv, från Söder mot Stadshuset, signerad och daterad Gust. Magnusson 1941, olja på pannå, 37x45 cm