Rolf Mellström oljemålning
2017-10-01
488994
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): Kråkor i vinterlandskap, signerad och daterad Rolf Mellström 1943, olja på pannå, ca 49x71 cm