Charles Roka oljemålning
2017-10-01
488949
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Dansande par, signerad Roka, olja på duk, 60x80 cm