Bordslampor
2017-10-01
488896
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 22 cm
Bruksslitage