Hans Larsson oljemålning
2017-10-01
488863
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS LARSSON (1910-1973), Lila anemoner, signerad och daterad Hans Larsson 52, olja på duk, ca 34x46 cm