Olle Bonnier litografi
2017-10-01
488862
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad Olle Bonnier, 155/310, färglitografi, ca 46x61 cm